Ã–VRIGT / Mattor / Karabagh 7627001

nr 762 7001

Karabagh

tidigt 1900-tal, molnbandsmönster, 142x186, lagningar, äldre malskador

Utrop:

6.000 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 28 maj 2012
kl 19:56:51

28/5 19:51:51 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 28 maj

Orientaliska Mattor

Tema med dekorativa och orientaliska mattor

Läs mer om Orientaliska Mattor